news 22.0720-21 червня у Києві Міністерство освіти і науки України, Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні та Український фонд «Благополуччя дітей» провели третій спільний захід з метою обміну досвідом щодо впровадження програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» в системі післядипломної педагогічної освіти.
До участі у конференції були запрошені фахівці-учасники проекту з Волинської, Луганської, Київської, Миколаївської, Одеської, Рівненської та Чернігівської областей і представники інститутів післядипломної педагогічної освіти усіх областей України. Запрошені гості - Департамент патрульної поліції та громадська організація «Європа без бар'єрів».
Програма конференції дала змогу учасникам актуалізувати власні знання про торгівлю людьми в Україні, ознайомитися з новими тенденціями та результатами останніх досліджень у цій сфері, обмінятися досвідом щодо впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», а також отримати інформацію про проект шкільних офіцерів поліції, про метод подолання ситуації булінгу у шкільному середовищі та про методичні посібники з формування навичок безпечної поведінки дітей.
Раніше організатори проводили подібні конференції у 2015 та у 2016 році, під час яких був представлений досвід Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей. Наступного навчального року передбачено навчання для викладачів та методистів ще восьми областей України, які раніше не брали участь у спільних проектах Міністерства освіти і науки України, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Українського фонду «Благополуччя дітей».

Матеріали конференції:
Презентація «Проблема торгівлі людьми в Україні»
Мультфільм про історії двох дівчат https://www.youtube.com/watch?v=g00VtFryznM
Презентація «На шляху до безвізового режиму з країнами ЄС» https://prezi.com/ksafsgu3pti8/eu-study-days-iryna/
Презентації щодо досвіду впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»:

Волинська обл.;
Київська обл.;
Луганська обл.;
Миколаївська обл.;
Одеська обл.
Методичні посібники «Навчіть дитину захищатися», «Формування навичок безпечної поведінки дітей»: частина 1 та частина 2.