news 30 09З вересня 2016 по червень 2017 р. Український фонд «Благополуччя дітей» реалізує проект «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти, ІІ фаза» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Проект впроваджується при сприянні Міністерства освіти і науки України згідно Наказу № 405 від 8 квітня 2016 р. «Про затвердження плану заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2020 року».
Проект спрямований на забезпечення постійної підготовки педагогічних працівників на базі інститутів післядипломної педагогічної освіти до проведення заходів з дітьми з питань безпечної міграції та профілактики торгівлі людьми.
На початку вересня Український фонд «Благополуччя дітей» розмістив оголошення із запрошенням для інститутів приєднатися до нової фази проекту.
За результатами надісланих листів-заявок від зацікавлених навчальних закладів конкурсна комісія проекту, до складу якої входять фахівці Міністерства освіти і науки України, Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Українського фонду «Благополуччя дітей», оголошує про намір співпрацювати із наступними інститутами в якості партнерів проекту:
   • Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти;
   • Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»;
   • Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;
   • Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;
   • Одеський обласний інститут удосконалення вчителів;
   • Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;
   • Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.
В рамках проекту передбачено організацію навчальних заходів для методистів з підготовки педагогічних працівників до проведення занять з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми, забезпечення інформаційно-методичними матеріалами до проведення відповідних занять, консультаційна підтримка та обмін досвідом.
Раніше у подібних спільних проектах Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Українського фонду «Благополуччя дітей» брали участь інститути післядипломної педагогічної освіти Донецької, Івано-Франківської, Львівської областей та АР Крим (проект «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»), Дніпропетровської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей (проект «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти»).