news 15.04Український фонд «Благополуччя дітей» завершив цикл методичних семінарів в межах проекту “Сексуальне насильство та експлуатація? - Я можу себе захистити” за фінансування Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку / офіс Дніпро для  методистів, фахівців центрів професійного розвитку педагогічних працівників та представників закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Харківської областей з попередження сексуального насильства над дітьми.

200 учасників та учасниць впродовж дводенних заходів детально знайомилися з феноменом безпеки у попередженні сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей та з особливостями проведення інтерактивних ігор і занять з дітьми 10-18 років за матеріалами посібника “Формування навичок безпечної поведінки дітей”.

Найважливішим для освітян стало практичне застосування презентованого матеріалу в роботі з дітьми. Адже ми пропонуємо не говорити з дітьми про сексуальне насильство. Запропоновані ігри та заняття зосереджені на безпеці та про безпечній поведінці.

“Враження неймовірні, багато корисної інформації і практичних рекомендацій, які готова втілювати у свою діяльність” (Людмила Трачук, психолог).

“Не очікувала, що можна в грі провести таку роботу з дітьми. Дякую!!” (Наталія Чернега, практичний психолог).

“Семінар 100% практичний, тема актуальна. Робота тренерами була проведена професійно. Найкращі враження від онлайн навчання, майже не відрізнити від офлайн” (Ганна Подус, практичний психолог).

Після участі у методичних семінарах фахівці мають намір навчати дітей у своїх закладах освіти правилам безпечної поведінки та поширювати отримані знання серед колег.

Тим часом Український фонд “Благополуччя дітей” продовжує роботу з профілактики сексуального насильства над дітьми. Уже найближчим часом ми презентуємо заняття для дітей в онлайн форматі, а згодом підготуємо новий навчальний матеріал для фахівців та проведемо всеукраїнську інформаційну кампанію.