Що таке психологічна формула безпеки і для чого дорослому її знати. Чому важливо говорити з дітьми про безпеку, а не залякувати тривожною статистикою та історіями жертв. Як дорослому реагувати та діяти професійно й упевнено на розповідь дитини про недитячий секрет. Психологічні особливості п’яти правил безпечної поведінки та їхня роль у формуванні навичок особистісної безпеки. Як уникати помилок при проведенні просвітницьких занять із дітьми в онлайн форматі та налагодити якісну міжособистісну взаємодію між усіма учасниками. Відповіді на ці запитання – у новому відеокурсі Українського фонду «Благополуччя дітей».

Формування власної професійної позиції, лайфхаки успішної та ефективної взаємодії з дітьми – цей курс для тих дорослих, які хочуть бути безпечними, компетентними та впевненими в роботі зі складною темою. Він доступний на сторінці Школи безпеки ТЯМ.

Відеокурс створили розробниці авторської методики «Навчіть дітей захищатись», «Вчимо дітей захищатись» та «Я вмію себе захистити» із формування у дітей 4-18 років навичок безпечної поведінки Тетяна Цюман та Олена Нагула. Тетяна Цюман – доцент кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент, голова Правління ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей», національна експертка Ради Європи. Авторка численних наукових та методичних публікацій у сфері соціально-психологічної роботи з дітьми та молоддю, психопрофілактики насильства, протидії торгівлі людьми, розвитку життєвих навичок, цілепокладання та формування навичок безпечної поведінки.

Олена Нагула – кандидат психологічних наук, дитяча психотерапевтка, національна експертка Ради Європи з питань попередження сексуального насильства над дітьми, співавторка низки методичних матеріалів з формування навичок безпечної поведінки у дітей, навчаюча тренерка Українського фонду «Благополуччя дітей».

Відеокурс «Убезпечені дорослі – у безпеці діти» створено Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні – Фаза II».