Сексуальне насильство над дітьми – потворна досі табуйована проблема, довкола якої існує купа шкідливих міфів, через які суспільство закриває очі, приховує, не вірить, не розпізнає, не вміє допомогти постраждалим і покарати винних… І наш дорослий обов’язок – зосередитися на попередженні, щоб не доводилося долати наслідки. Навчити дітей культури і правил безпеки!

З 2015 року на наших інтерактивних заняттях діти та підлітки вчаться, як відрізнити безпечне від небезпечного, правду від брехні, близькість від насильства. Як бути smart, кмітливими, або ж тямущими. Отож, наша Школа безпеки ТЯМ вже у вересні запропонує тямущим освітянам і батькам нові матеріали для онлайн-роботи та довірливих розмов із дітьми.

А поки запрошуємо вас взяти участь у підготовці до відкриття і згадати, що ми вже знаємо і як працюємо проти сексуального насильства над дітьми, на сторінці Школи безпеки ТЯМ.


Школа безпеки ТЯМ – це візитівка кампанії з підвищення обізнаності щодо запобігання сексуальному насильству над дітьми, що реалізується Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні – Фаза II»

Її мета – привернути увагу батьків та освітян до проблеми сексуального насильства над дітьми онлайн і офлайн, а також підвищити рівень обізнаності підлітків 13–17 років, освітян і батьків про культуру безпеки, яка захищає від насильства.

Погляди, викладені в цьому документі, є відповідальністю його авторів і можуть не співпадати з офіційною політикою Ради Європи.