Вже другий рік поспіль в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка проходить цікавий захід під назвою «Наукова цукерня», де кожен учасник та відвідувач може «посмакувати» наукові доробки працівників Інституту. Цьогоріч до «Наукової цукерні» приєднався Український фонд «Благополуччя дітей». Спільно із кафедрою загальної, вікової та педагогічної психології ми презентуємо нові розробки у сфері соціально-просвітницької діяльності. Запрошуємо усіх бажаючих фахівців, хто прагне вчити дітей захищатись у цьому цікавому, мінливому, але часом небезпечному світі, долучитися до презентації методичних матеріалів з формування навичок безпечної поведінки дітей «Вчимо дитину захищатися» та «Я вмію себе захистити».
Захід відбудеться 15 травня 2017 р. з 11:30 до 13:00.
Кількість учасників є обмеженою (20 осіб). Для участі у майстер-класі необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/pRtpNBW5KywUOKz93. Реєстрація учасників триватиме до моменту набору групи, але не пізніше 17:00 11 травня 2017 р. Зареєстровані учасники отримають повідомлення про підтвердження участі та інформацію про місце проведення майстер-класу.
Учасники з інших міст витрати на проїзд, проживання та харчування покривають самостійно.
У разі появи запитань, будь ласка, звертайтесь до контактної особи Юлії Малієнко за тел. (044) 537-20-16 або електронною поштою [email protected].