Для цього потрібно зробити три кроки:

Крок 1 – ПІДПИШІТЬСЯ на сторінку Фонду в Фейсбук: https://www.facebook.com/CWBF.Ukraine , стежте й поширюйте новини Кампанії.

Крок 2 – ОБЕРІТЬ спосіб, як зробити свій внесок у захист дітей від сексуального насильства: розмови в школі, дискусії, флешмоби, презентації, показ фільмів на тему сексуального насильства над дітьми, інші творчі ініціативи чи медіа-події. Нижче опубліковані посилання на методичні та інформаційні матеріали, які допоможуть вам у плануванні.

Крок 3 – РОЗКАЖІТЬ про свої заходи у Фейсбук із хештегом #EndChildSexAbuseDay_CWBF

Тема 2019 року нам ближча, ніж будь-коли, – підтримка здатності дітей протидіяти сексуальному насильству. Адже Український фонд «Благополуччя дітей» не втомлюється закликати: навчіть дитину захищатися! Це не означає, що батьки та інші дорослі перестають бути відповідальними за безпеку та благополуччя дітей. Однак що може наснажувати і зміцнювати дітей більше, ніж знання та навички безпеки?

Оскільки в 2019 році відзначається 30-річчя Конвенції про права дитини, Рада Європи заохочує нас до діяльності, яка зосереджена на дітях, їхній думці та пропозиціях. Вітаються всі ініціативи, що стимулюють дитячі проекти, участь дітей та взаємодію між самими дітьми, а також заходи між дітьми та політиками, посадовцями, педагогами, батьками та фахівцями із захисту дітей.

Із цією метою Рада Європи розробила, а ми адаптували:

Також використовуйте інформаційно-методичні матеріали, які раніше розробив чи адаптував Український фонд «Благополуччя дітей».

Для фахівців:  

Для спеціалістів та батьків дошкільнят:

Для спеціалістів та батьків дітей 7-11 років:

Для спеціалістів та батьків підлітків:

Навчіть дитину захищатися!