Проект здійснюється за фінансової підтримки Дирекції з питань розвитку та співробітництва Уряду Швейцарії (SDC).
Проект розрахований на шість місяців і реалізується у Київському, Вінницькому, Волинському, Донецькому та Закарпатському регіонах України.
Мета: надати відповідну благодійну допомогу установам для покращення умов перебування в них осіб похилого віку, дітей-сиріт та безпритульних дітей у закладах, що фінансуються з державного бюджету.

Завдання:

  • розвинути ефективну пілотну модель, яка була розроблена Християнським дитячим фондом у 2004 році за сприянням Дирекції з питань розвитку та співробітництва Уряду Швейцарії (SDC) для розповсюдження Благодійної допомоги з метою покращання умов перебування осіб похилого віку, дітей-сиріт і безпритульних дітей в установах, що знаходяться в регіонах, де вже проводилася робота Дирекцією з питань розвитку та співробітництва Уряду Швейцарії (SDC);
  • використовуючи досвід у даній сфері, виробити оптимальну модель надання допомоги для найбільш ефективної реалізації міні-проектів;
  • надати благодійну допомогу дванадцяти установам і закладам, що займаються опікою й наглядом за особами похилого віку та дітьми. 

Види діяльності: надання благодійної допомоги шляхом безкоштовної передачі товарно-матеріальних цінностей.

Очікувані результати:

  • Розвинуто ефективну пілотну модель для розповсюдження Благодійної допомоги з метою покращання умов перебування осіб похилого віку, дітей-сиріт і безпритульних дітей в установах, що знаходяться в регіонах, де вже проводилася робота Дирекцією з питань розвитку та співробітництва Уряду Швейцарії (SDC).
  • Вироблено оптимальну модель надання допомоги, для найбільш ефективної реалізації міні-проектів
  • Надано благодійну допомогу дванадцяти установам і закладам, що займаються опікою та наглядом за особами похилого віку та дітьми.