Проект впроваджується за підтримки Protestant Agency for Diakonia and Development - Bread for the World – Protestant Development Service (Німеччина).

Термін реалізації: вересень 2016 - серпень 2019 

Мета: сприяти  зниженню поширення ВІЛ/СНІДу та інших захворювань що передаються статевим шляхом і дозволяє молодим людям і дорослим, захистити себе та інших від адиктивних розладів і насильства/використання насильства.

«Програма 15» - це ефективна сучасна технологія групової роботи з підлітками та їх батьками, метою якої є створення умов для підвищення якості життя та запобігання розповсюдження соціально-небезпечних явищ і захворювань (ВІЛ-інфекції, ІПСШ, алкоголізму та наркоманії) у суспільстві.

Програма базується на наукових підходах і принципах, які довели свою ефективність у формуванні позитивних життєвих навичок. Розділення учасників за статевими і віковими характеристиками робить доступним профілактичну роботу навіть в тих громадах, де релігійні чи інші культурні традиції не допускають спільного обговорення деяких тем, пов'язаних зі здоров'ям.

Більш детальна інформація розміщена на веб-сайті Програми "15"

Контактна особа: Головатий Віталій, керівник проекту.