Проект здійснюється за підтримки ChildFund Deutschland e.V., Німеччина

Мета проекту: Надання цільової благодійної допомоги дітям, які проходять курс лікування у дитячому онкологічному центрі № 3 Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

Строк реалізації проекту: липень 2014 р. - грудень 2019 р.

Партнери проекту:

  • Дитячий онкологічний центр № 3 Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.
  • Благодійний фонд «СТОПРАК» (м. Луцьк)

Рак - одна з найважливіших проблем здоров'я українців. Злоякісні новоутворення діагностують у кожного п'ятдесятого українця (у світі злоякісні новоутворення виявляють у кожного двісті сімдесятого). За показниками смертності від злоякісних новоутворень дітей до 14 років наша держава посідає п'яте місце.

Дитячий онкологічний центр Волинської обласної дитячої клінічної лікарні допомагає дітям різного віку боротися із важкими захворюваннями - лейкозом, різними видами злоякісних пухлин і лімфом. Однак у відділення гостро не вистачає коштів на придбання дорогих медикаментів.

Курс лікування коштує близько 10- 15 тисяч доларів США, в залежності від віку й важкості захворювання. Лікування на 60% забезпечене за рахунок державного бюджету. Але бюджетні кошти передбачають закупівлю обмеженої кількості сучасних дорогих препаратів і їх недостатньо для лікування всіх дітей. Тому дітям надається медична допомога, виходячи з доступного фінансування. Мало хто з батьків може знайти гроші, аби пройти повний курс.

Надаючи кошти на придбання дорогих медичних препаратів, проект підтримує професіоналізм лікарів і дарує шанс на життя дітям та надію їхнім батькам.

Контактна особа: Хомутініна Тетяна, координатор проекту.