good parent campaign blog

Метою кампанії є захист дітей 0 – 3 років від жорстокого поводження шляхом популяризації відповідального батьківства та ненасильницьких методів виховання.

Кампанія звертає увагу на те, що виховання дитини є вкрай відповідальним обов’язком батьків, з яким іноді важко впоратись. Зазвичай, засоби масової інформації, показуючи маленьких дітей, представляють образи щасливих, усміхнених дітей та дорослих. Таким чином, батьки, які зіштовхнулись з проблемами у вихованні, часто соромляться говорити про це, вважаючи таку ситуацію особистою невдачею. Часто вони не знають, куди можна звернутися за допомогою.

Батькам маленьких дітей слід надавати підтримку, знання про те, що сприяє правильному та здоровому розвитку дитини, як можна контролювати свої емоції в складних ситуаціях, до яких установ можна звернутися за порадою та допомогою.

В рамках кампанії:

  • організовано та проведено тренінги для фахівців, які працюють з батьками дітей віком до 3-х років, з метою представлення програми «Good Parent – Good Start»;
  • проведено тренінг за участю міжнародного експерта щодо роботи з батьками дітей віком до 3-х років;
  • видано інформаційні матеріали для батьків з питань безпечного виховання дітей до 3-років;
  • надруковано та розповсюджено постери та листівки кампанії;
  • створено відео та радіо ролики кампанії.

Кампанія одночасно проходила у Болгарії, Латвії, Литві, Молдові та Україні. Вперше кампанія була проведена у Польщі організацією Fundacja Dzieci Niczyje http://fdn.pl/dobry-rodzic-dobry-start-4.