Всеукраїнська благодійна організація Український фонд «Благополуччя дітей» розпочала реалізацію проекту з надання благодійної допомоги вимушеним переселенцям зі східних областей України, який фінансується German Federal Foreign Office та Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина).

Проект розрахований на допомогу сім'ям з дітьми, які переїхали з зони проведення АТО.

Одним з важливих напрямків проекту є забезпечення базових потреб вимушених переселенців у Донецькій та Дніпропетровській областях, а саме передача їм продуктових наборів, засобів гігієни, зимового дитячого одягу, дитячих ковдр та аптечок першої медичної допомоги. Дорослі переселенці отримають теплі зимові ковдри.

Передача гуманітарної допомоги у Донецькій області здійснюватиметься в партнерстві з Товариством Червоного Хреста України.

Планується, що у рамках проектної діяльності будуть облаштовані місця для тимчасового проживання для 200 вимушених переселенців у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. Окрім тимчасового проживання переселенці забезпечуватимуться харчуванням, а також, у раз потреби, їх надаватиметься перша медична допомога.

Проект триватиме до лютого 2015 року.

Контактна особа: Шипіленко Олена, керівник проекту.