Всеукраїнська благодійна організація Український фонд «Благополуччя дітей» розпочала другу фазу реалізації проекту «Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та громад, які зазнали наслідків конфлікту в Східній Україні» за підтримки German Federal Foreign Office та Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина), перша фаза якого успішно впроваджувалась у жовтні 2014р. – лютому 2015 р.

Проект триватиме до грудня 2015 року.

Проект розрахований на допомогу вразливим сім'ям, які переїхали з зони проведення АТО та проживають у:Дніпропетровській області (м. Дніпропетровськ, м. Кривий ріг, Павлоградський та Новомосковський райони). Харківській області (м. Харків та Харківський район).Донецька область (підконтрольна Україні територія) 

В рамках даного проекту заплановано:

  • розповсюдження продуктових наборів, засобів гігієни, зимового дитячого одягу та дитячих ковдр. Дорослі переселенці отримають теплі зимові ковдри (Донецька область);
  • впровадження програми із забезпечення найвразливіших сімей вимушених переселенців ваучерами для довгострокового користування, за допомогою яких вони зможуть придбати товари першої необхідності у супермаркетах (Дніпропетровська та Харківська області).

 Передача гуманітарної допомоги у Донецькій області здійснюватиметься в партнерстві з Товариством Червоного Хреста України.

 Додаткова інформація щодо впровадження програми в Харківській області

 Додаткова інформація щодо впровадження програми в Дніпропетровській області