У 2018 році ми згадали про те, що Янгол, намальований колись дитячою рукою Кирила Черниша, може творити дива, і започаткували нову традицію.angel campaign 2 blog

Відтепер щороку напередодні зимових свят Український фонд «Благополуччя дітей» стає Канцелярією Різдвяного Янгола. А ви можете надіслати чарівні листи від Янгола тим, кому хочете подякувати за добрі справи.

Благодійні внески, зібрані завдяки підтримці дописувачів, спрямовуються на підтримку інформаційно-просвітницької діяльності Фонду.

Узимку 2018-2019 року Канцелярія надіслала 121 лист і зібрала майже 8,5 тис. грн.

___________      __________

У 2018 році ми подумали, що Янгол, намальований колись дитячою рукою Кирила Черниша, може творити дива, і започаткували нову традицію. Відтепер щороку напередодні зимових свят ви можете надіслати чарівні листи від Янгола тим, кому хочете подякувати за добрі справи.

Благодійні внески, зібрані завдяки підтримці дописувачів, спрямовуються на підтримку інформаційно-просвітницької діяльності Фонду.

У сезоні 2019–2020 ми надіслали 252 листи і отримали 21 380 благодійних внесків.

Узимку  2020-21 років, незважаючи на важкий рік, наші благодійники з Янголом написали 115 чарівних листів і допомогли нам зібрати 11 365 грн.

Ці гроші передані на рахунок “Програми 15” і допомогли нам провести заплановану кількість занять для підлітків та їхніх родин.

Наше гасло «Один лист – два дива». Адже дописувачки та дописувачі роблять чарівний подарунок близьким і водночас підтримують роботу Фонду. У 2022 році, як і в минулі роки, зібрані гроші будуть витрачені на навчання підлітків та їхніх родин у межах «Програми 15».

Чарівні листи можна замовити тут: https://angel.childfund.org.ua/