angel campaign blogУ листопаді 2006 року Український фонд «Благополуччя дітей» розпочав благодійну акцію «У пошуках янгола», щоб купити обладнання для двох будинків нового типу виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у містах Каневі та Кіровограді.

У результаті кампанії до кінця 2007 року було зібрано понад 100 000 грн. (близько 20 тис. доларів), включаючи прямі фінансові внески і безкоштовно надані матеріально-технічні цінності, будівельні матеріали та знижки.

У рамках кампанії відбулися благодійні концерти гуртів «Крихітка Цахес» (листопад 2006 року), «Drum Ecstasy» (квітень 2007 року), «..И Друг Мой Грузовик» (червень 2007). Приміщення безкоштовно надала адміністрація Клубу «Квартира Бабуїн». Загалом під час концертів було зібрано 24673 грн. 67 коп.

Вагоме місце у всій благодійній кампанії посіла акція по збору благодійних пожертв під час виставок і конференцій «Маленькі українці потребують дорослої допомоги». Всього протягом 6 місяців було зібрано 7531 грн. 75 коп.

Велику увагу в рамках компанії було приділено роботі зі спонсорами. Так будівельна компанія «Tarkett» безкоштовно надала високоякісне лінолеумне покриття для двох будинків, ТОВ «Атіка» та фірма «Спринт LM» забезпечили придбання меблів для будинків.

Успішним виявилася співпраця з відомою українською художницею Євгенією Гапчинською. Вона безкоштовно надала репродукції своїх картин, щоб надрукувати вітальні та новорічні листівки. Кожен міг придбати листівку і цим зробити свій внесок. Завдяки продажу листівок було зібрано 9062 грн.71 коп. З яких 6500 – це внесок «Кредитпромбанку».

Інформаційну підтримку заходів забезпечували компанії «City Club Card», «Атлант М», ACCO International, FUTBOLKA.UA, магазин музичних інструментів «Тік-Так», журнал «Афіша» тощо.

Також результатом кампанії «В пошуках янгола» стали значні знижки, що їх надали кампанії, які здійснювали капітальний ремонт в м. Кіровоград, а також продавці побутової техніки для будинків.