need assistance campaignНа початку 2006 року Український фонд "Благополуччя дітей" започаткував благодійну акцію „Маленькі українці потребують дорослої допомоги", мета якої - зібрати кошти серед української громади для забезпечення потреб дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, які виховуються у державних закладах опіки.

„Маленькі українці потребують дорослої допомоги", мета якої - зібрати кошти серед української громади для забезпечення потреб дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, які виховуються у державних закладах опіки.

Акція проводилась у кілька етапів:

  • 13 січня 2006 року Фонд за дорученням компанії „МПГ Україна" передав вихованцям Вербської школи-інтернату (Рівненська область) подарунки до Різдвяних свят. На Новий рік кожна дитина отримала набір канцелярських товарів: фломастери, кольорові олівці, фарби, альбом для малювання, зошити та ручки;
  • з 11 по 14 квітня 2006 року Фонд збирав кошти під час проведення Міжнародного форуму товарів і послуг для дітей Baby Expo-2006. За чотири дня було зібрано 2 448 гривень 86 копійок, на які ХДФ придбав засоби особистої гігієни для дітей Вербської школи-інтернату;
  • 20 травня 2006 року під час святкування Дня Європи в м. Києві було зібрано 1109 грн. 67 коп. від мешканців та гостей столиці на придбання засобів особистої гігієни дітям Київського приймальника-розподільника для неповнолітніх.Український фонд "Благополуччя дітей" висловлює щиру подяку всім, хто підтримав благодійну акцію „Маленькі українці потребують дорослої допомоги".

Особлива подяка:

  • компанії „МПГ Україна";
  • компанії „АККО Інтернейшнл", www.acco.ua.