1 червня 2006 року до Міжнародного дня захисту дітей Фонд брав участь у благодійній акції милосердя "Діти - дітям", яка проходила під патронатом Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства культури і туризму України, за підтримки народного артиста України Богдана Ступки, Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, «Укрпромбанку», «Козирної Карти» та благодійного фонду журналу „Единственная".

У приміщенні театру ім. Івана Франка відбулася прем'єра дитячого мюзиклу "Поклик джунглів" за мотивами відомого твору Р. Кіплінга "Мауглі" у виконанні зразкового дитячого шоу-театру "Чунга-Чанга" при Будинку культури „Київметробуд".

Першими глядачами цієї вистави стали діти зі шкіл-інтернатів і дитячих будинків України. Більш ніж 600 дітей приїхали з Червоного Хутора, Житомира, Фастова, Переяслава-Хмельницького та з багатьох інших міст. Завдяки зусиллям Фонду кожен юний учасник, який відвідав мюзикл, отримав персональний набір канцелярських товарів у подарунок.