5 rules cover

Інформаційно-методичні матеріали для освітян зі створення сприятливих умов для навчання та розвитку в умовах воєнного часу

Якість освіти зараз визначає не лише кількість завдань, які потрібно виконати за будь-яких умов, а передовсім створення комфортного, безпечного спілкування між учнями та вчителями, студентами й викладачами. Чуйне ставлення до проживання війни у життєвому досвіді, іноді трагічному, кожного учасника й учасниці освітнього процесу є визначальним фактором відчуття захищеності та мотивації до навчання.

Ми маємо усвідомити, що в умовах війни наша сила — не в умінні «засипати» академічними темами, тестами, завданнями, а у здатності підтримати, убезпечити від розчарувань, підсилити відчуття контролю над сьогоденням і майбутнім, яке, здавалося, втрачене назавжди.

Цей посібник допоможе педагогам стати для дітей керманичем у відновленні жаги до знань, тим плечем, на яке можна спертися, коли бракує власних сил, та прикладом віри в Перемогу України над російським загарбником і відновлення мирного життя на рідній землі.

Завантажити посібник для читання з мобільних пристроїв

Завантажити посібник формату А4 для друку і читання з екрану комп'ютера

Матеріали створені в межах проекту «Розвиток навичок стійкості у дітей, які навчаються під час війни» за фінансування Ради Європи