broszura stres cover

Більшість батьків отримують задоволення від виховання своїх дітей, але одночасно вважають це завдання дуже важким. Особливо це стосується ситуацій, коли батькам доводиться справлятися з додатковими труднощами — такими, як нестача грошей, погані житлові умови, тривале безробіття та подружні проблеми. Дорослі, які під впливом власних проблем відчувають гнів та страх, можуть гірше справлятися з труднощами. Буває, що ці стресові чинники виходять за межі витривалості батьків та штовхають їх до поведінки, яка змушує їхніх дітей страждати.

Ця брошура допоможе батькам розпізнати джерела стресу, який може заважати їм бути хорошими батьками. Тут знаходяться вказівки, як справлятися з труднощами. Порадник також допоможе батькам краще зрозуміти почуття дітей.

Видання здійснено в рамках проектів «Зла традиція», що фінансується в рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи “Перетворення у Регіоні” - RITA, яку реалізує Фонд Освіта для демократії, та «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.