pokraschenya coverПокращення якості соціальних послуг дітям та сім'ям в громаді: узагальнення досвіду проекту. Інформаційно-методичні матеріали/ За заг. ред. О.В. Безпалько. - К., 2007. - 144 с.
Авторський колектив: Безпалько О.В., Басюк Т.П., Бондаренко З.П., Братусь І.В., Жданович Ю.М., Лях Т.Л., Петрочко Ж.В., Цюман Т.П.

У публікації узагальнено досвід проекту "Покращення якості соціальних послуг дітям та сім'ям в громаді" Українського фонду "Благополуччя дітей". Зокрема описані різні форми підготовки фахівців соціальної сфери до роботи в громаді, представлено характеристику моделей надання соціальних послуг дітям та молоді, апробованих у шести територіальних громадах, та алгоритми їх упровадження в практику соціальної роботи, розкриті механізми партнерства між державними та неурядовими організаціями у процесі надання соціальних послуг дітям та молоді на місцевому рівні.

Видання адресоване соціальним педагогам, соціальним працівникам, психологам, спеціалістам служб у справах дітей та іншим фахівцям соціальної сфери, представникам неурядових організацій соціального спрямування, науковцям та студентам.