systema pidtrimky coverУ публікації «Система підтримки та надання допомоги в становленні самостійності дітей, що перебувають під опікою держави: Польський досвід» представлений тренінговий курс, в основу якого лягла опрацьована та адаптована методика Польської організації Товариство «Наш дім». Посібник описує покрокове створення індивідуального плану роботи з дитиною в процесі набуття самостійності, а також під час виходу з просімейних форм опіки та з інституційних закладів, з метою подальшої адаптації у суспільстві.

Посібник розрахований на потенційних та діючих вихователів малокомплектних закладів з умовами перебування, наближеними до сімейних, соціальних працівників, які здійснюють соціальний супровід таких закладів, практичних психологів та педагогів, які співпрацюють з будинками для дітей. Також, посібник, буде цікавим психологам, педагогам та вихователям, що працюють в інтернатних закладах та дитячих будинках різного типу.

Підготовку та видання посібника здійснено в рамках проекту "Система підтримки та надання допомоги в становленні самостійності дітей, що перебувають під опікою держави", що підтримано Міжнародним благодійним фондом "Друзі Дітей Україна" за фінансової підтримки Європейського Союзу.