Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція: методичний посібник для виховної роботи з учнями 1–4 класів з питань попередження торгівлі людьми / автори-упоряд.: Бойчук Н.І., Заруцька О.В., Нагула О.Л., Цюман Т.П., Чопик С.В. / За заг. ред. Цюман Т.П. — Київ.: ФОП Буря О.Д., 2023. — 178 с.

PD LS CP coverАвторська програма інтерактивних сценаріїв виховної роботи покликана в цікавий та відповідний до віку дітей спосіб активізувати попередження торгівли людьми серед покоління, яке зростає. Робота зосереджена на прищепленні дітям навичок пізнання та самопізнання, оцінки ризиків та використання правил безпеки життя, ініціативності та відповідальної суспільної позиції тощо.

Посібник схвалений для використання в освітньому процесі рішенням експертної комісії з психології та педагогіки (протокол No 3 від 29.09.2021 р.).

Рекомендовано вчителям початкових класів, соціальним педагогам, психологам, студентам вищих педагогічних навчальних закладів, слухачам курсів підвищення кваліфікації системи післядипломної педагогічної освіти, а також усім, хто не байдужий до проблем дітей в Україні.

Завантажити посібник для друку і читання з екрану комп'ютера.

Завантажити додатки до Пригод для друку.

Методичний посібник розроблений у межах проєкту «Попередження торгівлі людьми шляхом формування життєвих компетентностей дітей», що впроваджений ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України та фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.


Виданий в рамках проєкту «Рання профілактика торгівлі людьми та експлуатації серед дітей віком 6–13 років», що впроваджується Українським фондом «Благополуччя дітей» у співпраці з Програмою з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).