У липні - серпні 2015 року ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Товариством Червоного Хреста України будуть розповсюдженні продуктові та гігієнічні набори гуманітарної допомоги серед мешканців Маріуполя, Червоного Лиману, Артемівська та Маріїнського району Донецької області.
Допомогу отримають родини вимушено переміщених осіб та вразливі сім'ї, що проживають в зоні проведення антитерористичної операції. Cім'ї, котрі можуть всзяти участь у гуманітарній програмі, відбираються за наступними критеріями: сім'ї з дітьми до 3-х років (склад наборів розраховано саме на цю вікову категорію); сім'ї в яких є діти інваліди / дорослі інваліди; багатодітні сім'ї; сім'ї де дітьми опікується один дорослий; сім'ї в яких є неповнолітні або літні люди, що потребують постійного догляду; сім'ї, де є в даний момент вагітні та / або годувальниці.
(в програмі бреруть участь сім'ї, які відповідають не менше ніж двом вищеозначеним критеріям. Пріоритет набувають сім'ї з більшою кількістю критеріїв).
Усього буде розповсюджено 5500 продуктових наборів, 5500 гігієнічних наборів, 900 комплектів дитячого одягу та 2000 вовняних ковдр. Докладніше - у таблиці нижче.
Допомогу надано в рамках проекту «Гуманітарна допомога вимушеним переселенцям зі східних областей України» за фінансової підтримки Diakonie Katastrophenhilfe.

news 24 07