18 квітня призупинене проведення глибинних інтерв'ю претендентів на участь у першій хвилі Ваучерної програми. Протягом місяця ми відвідали 2558 родин у населених пунктах Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей. Після комп'ютерної обробки даних серед них буде визначено близько 1,5 тисячі родин, які отримають ваучерну допомогу вже у травні.

Повідомлення із результатами анкетування, а також інформація щодо подальших дій, будуть надіслані у період з 26 по 29 квітня.

До уваги родин, які пройшли на другий етап, однак їх не відвідали з опитуванням за місцем проживання!

Команда інтерв'юерів не припиняє свою роботу! Якщо Ви отримали повідомлення, що пройшли на другий етап опитування, з Вами обов'язково зв'яжуться і відвідають із глибинним анкетуванням.

Нагадуємо, що проект «Поліпшення умов життя внутрішньо переміщених осіб і населення, яке зазнало наслідків конфлікту в Україні» (AA Ref.: S 05-31-321.50 UKR 02/16, Project #: K-UKR-2016-4024) впроваджують Diakonie Katastrofenhilfe та Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансування German Federal Foreign Office. В рамках Ваучерної програми родини вимушено переміщених осіб протягом п'яти місяців отримуватимуть безготівкову фінансову допомогу, яку зможуть обмінювати на товари нагальної необхідності у мережі магазинів МЕТРО Кеш енд Кері.