Український фонд «Благополуччя дітей» за сприяння Міністерства освіти і науки України у квітні 2013 р. провів навчальні семінари у Донецькій, Івано-Франківській, Львівській областях та АР Крим з метою представлення програми змістового модуля для підготовки педагогів щодо впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

У заходах взяли участь близько 100 фахівців обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, методистів обласних, міських, районних управлінь/відділів освіти і науки.

 

news 29 04

Ми дякуємо вам за те, що нас навчали,
В готелі поселили, смачно годували,
За те, що ви цікаво, весело, кумедно і зі змістом
Навчальні лекції і вправи подавали.
Тепер усе, чого у вас навчились,
Реалізуємо в селі і в місті
У школах серед учнів, педагогів.
Добре було аби й умови нам створились.
Будем старатись, обіцяєм справуватись.
Коли потрібно – кличте, ми готові ще навчатись.

А особливо вдячні вам за методичні матеріали,
Бо це найбільш важливим є у нашій справі.
За те, що нам на флешки записали,
Та ще й сертифікати цінні здарували.
Від нас – уклін низький, подяка щира.
Бажаємо щоби в нас усіх все склалося щасливо.

                                 Надія Цюпер, м. Івано-Франківськ


Навчальні семінари організовано згідно завдань, визначених у Плані заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 827 від 19 липня 2012 року, та в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що виконується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Західноукраїнським ресурсним центром та Українським фондом «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.