news 08 12Український фонд «Благополуччя дітей» з 2013 року співпрацює з обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти щодо підготовки педагогічних працівників до реалізації програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з питань попередження торгівлі людьми. Впровадження цієї програми передбачено зокрема Державною соціальною програмою протидії торгівлі людьми. Станом на грудень 2016 року педагогів у дев'яти обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти знайомлять з методикою впровадження програми для учнів 7-11 класів.
В рамках проекту «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти, ІІ фаза» що реалізує Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, 7 грудня 2016 року у Києві був проведений захід з обміну досвідом у форматі круглого столу «Виховна робота у сфері протидії торгівлі людьми: нові виклики та завдання сьогодення» за участю фахівців Міністерства освіти і науки України, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Українського фонду «Благополуччя дітей» та фахівців інститутів післядипломної педагогічної освіти з Дніпропетровської, Донецької, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей. Учасники заходу мали можливість проаналізувати стан та досвід впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», виокремити особливості підготовки педагогів-ведучих цієї програми та визначити шляхи її популяризації серед дітей, батьків та педагогічних працівників.
Результатом круглого столу стала ініціатива учасників створити у соціальній мережі Facebook окрему сторінку Програми, яка допоможе знайомитись із новинами щодо її впровадження, цікавим педагогічним досвідом у виховній просвітницькій роботі з попередження торгівлі людьми, обмінюватись найкращими практиками та обговорювати питання, що турбують. Запрошуємо фахівців приєднуватися до спільноти та ділитися своїми досягненнями.
Наступний захід з обміну досвідом для представників системи післядипломної освіти заплановано на кінець навчального року.