15 - 16 грудня, в рамках проекту "Посилення ролі громадськості у розв'язанні місцевих соціальних питань", відбулося засідання Ради експертів під час якої відбулося обговорення проектних пропозицій, визначення переможців конкурсу «Участь громадськості у розв'язанні соціальних питань на місцевому рівні» та вироблення рекомендацій щодо впровадження проектів.


Проекти- переможці конкурсу:

1. Проект «Кожній дитині потрібна родина»

Заявник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, м. Жовті Води

Мета проекту: Підвищення рівня обізнаності населення м. Жовті Води щодо важливості сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом проведення інформаційної рекламної компанії в місті Жовті Води.

2. Проект «НАРД»

Заявник: Комунальний заклад освіти спеціальна загальноосвітня школа для дітей з вадами розумового розвитку, м. Жовті Води

Мета проекту: Створення необхідних умов для соціалізації дітей та підлітків з вадами розвитку, шляхом створення розвиваючої студії «НАРД» у місті Жовті Води.

3. Проект «Створення необхідних умов для організації змістовного дозвілля підлітків та молоді мікрорайону»

Заявник: Вільногірська міська дитяча громадська організація (ВМДГО) «Допоможемо дітям», м. Вільногірськ

Мета проекту: Покращення організації змістовного дозвілля підлітків та молоді мікрорайону через створення центру культури та дозвілля на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м.Вільногірська.

4. Проект «Новий стандарт освіти для дітей пільгових категорій»

Заявник: Вільногірське міське громадське об’єднання інвалідів «Едельвейс», м. Вільногірськ

Мета проекту: Забезпечення умови рівного доступу до якісної освіти дітей пільгових категорій мікрорайону школи, через впровадження нових інформаційних технологій навчання (дистанційного навчання).

5. Проект «Створення Центру денного перебування та розвитку «Народження особистості»

Заявник: Черкаська міська дитяча громадська організація «Грані», м. Черкаси

Мета проекту: Попередження бездоглядності дітей та підлітків з уразливих сімей Соснівського району м.Черкаси, сприяння формуванню їх повноцінної особистості шляхом організації різностороннього розвитку у Центрі денного перебування «Народження особистості».

6. Проект «Повіримо у своє майбутнє»

Заявник: ГО «Спілка батьків дітей-інвалідів - оновлена», м. Черкаси

Мета проекту: Посилення функціональної спроможності сімей, в яких виховуються діти з обмеженими можливостями, шляхом організації навчання для батьків з підвищення їх самооцінки та розширення соціального оточення.

7. Проект «Навчальна програма для батьків «Білі плями сімейного виховання»

Заявник: Канівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, м. Канів

Мета проекту: Підвищення рівня компетентності батьків у догляді, вихованні та розвитку дітей дошкільного віку, шляхом організацій навчання для «молодих» батьків щодо засад усвідомленого та відповідального батьківства.

8. Проект «Інтерактивні заняття профілактичного спрямування для підлітків м. Канева та Канівського району»

Заявник: Канівська міськрайонна благодійна організація «Чисте серце», м. Канів

Мета проекту: Зміна ставлення підлітків м. Канева та Канівського району до шкідливих наслідків вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління, шляхом проведення інтерактивних занять профілактичного спрямування «На власні очі» з використанням відеоматеріалів.