news 04 12Інститути післядипломної педагогічної освіти Дніпропетровської, Сумської, Черкаської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей долучилися до проекту «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти».
В рамках проекту протягом жовтня - грудня 2015 р. півсотні методистів взяли участь у навчальних заходах щодо підготовки педагогічних працівників до проведення занять з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми. Фахівці підвищили свій рівень поінформованості з проблеми протидії торгівлі людьми та нових тенденцій і викликів, ознайомились з програмою виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», особливостями її впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах та відпрацювали навички проведення навчання педагогів за розробленим спецкурсом для системи післядипломної педагогічної освіти.
Учасники були приємно вражені якістю представлених підручників: «Не так часто можна зустріти методичні посібники, які були б настільки добре структурованими, чіткими, доступними та легкими у користуванні. Не потрібно нічого вигадувати - бери і працюй». Так само і їх зміст підвищив мотивацію методистів до подальшої роботи: «Програма жива своєю дієвістю, актуальністю і правдивістю. Завжди приємно відчувати свою особисту причетність до того, що ти робиш кращою себе, своє оточення, свою державу» - відзначила Валентина Кудін, методист із м. Черкаси.
Надалі учасники проводитимуть відповідну просвітницьку роботу у своїх областях для різних категорій педагогічних працівників.
Проект «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти» реалізує Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Канадського міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку. Проект впроваджується при сприянні Міністерства освіти і науки України згідно Наказу № 827 від 19 липня 2012 р. «Про затвердження плану заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року» та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-264 від 28.05.2015 «Про програму виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».