4 серпня 2011 р. відбулася зустріч Всеукраїнської мережі проти Комерційної сексуальної експлуатації дітей (КСЕД). У зустрічі взяли участь біля 20 представників громадських організацій - членів мережі.

Засідання вели Катерина Левченко, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру „Ла Страда-Україна", координатор Всеукраїнської мережі проти КСЕД, та Ольга Швед, представник Міжнародної організації ЕКПАТ в країнах СНД.

Учасники зустрічі розглянули звіт про діяльність Всеукраїнської мережі проти КСЕД у 2010-2011 рр. на національному та регіональному рівнях. Серед інноваційних підходів в діяльності були відзначені такі:

  • Електронна „гаряча лінія" з протидії дитячій порнографії (Центр „Ла Страда-Україна")
  • Інформаційно-ресурсний центр „Дитинство дез насильства" (Український фонд „Благополуччя дітей")
  • Центр соціально-психологічної реабілітації „Софія" (ГО „Віра.Надія.Любов")
  • Аудит безпеки території (Інформаційно-консультативний жіночий центр).


За 2010-6 міс. 2011 р. організаціями, учасниками мережі, загалом було проведено 4 інформаційні компаніі, 388 заходів, випущено 81 100 примірників друкованої продукції.

Учасники зустрічі обговорили спільну діяльність щодо протидії КСЕД в рамках Євро 2012 та визначили стратегічні завдання діяльності Мережі ЕКПАТ на 2012-2015 рр. Також був розглянутий план виконання моніторингу Декларації про запобігання та зупинення сексуальної експлуатації дітей та підлітків (Ріо-де-Жанейро).

На зустрічі учасниками було ухвалене рішення про прийняття до мережі нових членів: Комсомольську міську громадську організацію «Центр РОДІС», Вінницьку молодіжну громадську організацію «Школа Рівних Можливостей», Харківській обласний благодійний фонд «Служба допомоги», Китаєву Ірину, молодіжного мотиватора Молодіжного партнерського проекту проти КСЕД.