Український фонд «Благополуччя дітей» в допомогу педагогам для здійснення просвітницької роботи з батьками в рамках впровадження проекту з попередження торгівлі людьми в загальноосвітніх навчальних закладах розробив програму та зміст тренінгових занять для батьків «Творимо разом світ, безпечний для дитини». Теми та змістовне наповнення тренінгових занять для батьків тісно пов’язані зі змістом виховної програми для учнів із питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Програма «Творимо разом світ, безпечний для дитини» покликана:

  • ознайомити батьків із завданнями програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»;
  • сприяти усвідомленню батьками проблеми торгівлі людьми та її наслідків;
  • надати знання та розуміння особливостей підліткового віку;
  • сприяти розумінню важливості поєднання спільних зусиль сім’ї та школи, спрямованих на формування в дитини особистої гідності, самоповаги, самореалізації, активної життєвої позиції, розвиток навичок відповідальної, безпечної поведінки;
  • сприяти формуванню засад усвідомленого, відповідального батьківства та відповідних батьківських компетентностей;
  • зблизити дітей, педагогів із батьками, знайти способи взаєморозуміння, визначити оптимальні методи виховного впливу.


Посібник «Творимо разом світ, безпечний для дитини» розроблений та виданий в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що виконується Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні у партнерстві з Західноукраїнським ресурсним центром та Українським фондом «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.