Проект УФ «Благополуччя дітей та» Diakonie Katastrophenhilfe «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», підтримало Міністерство закордонних справ Німеччини. Це означає, що в 2017 році в певних районах Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей знову буде впроваджуватися Ваучерна програма допомоги внутрішньо переміщеним особам і працюватимуть групи соціально-психологічної підтримки.

Реєстрацію та відбір учасників заплановано розпочати в березні. Наразі триває підготовчий період проекту: формування команд, планування роботи, доопрацювання інструментарію.

Точну інформацію про умови участі, регіони, які будуть охоплені програмою, телефони для реєстрації буде опубліковано на нашому сайті та сторінці в Fb, а також розповсюджено за допомогою плакатів та листівок у населених пунктах.

Минулого року допомогу Ваучерної програми отримали близько 3 тисяч родин (8800 осіб). Близько 1 тисячі чоловік взяли участь у роботі груп соціально-психологічної допомоги.