news2 10.08.18Серпень лише розпочався, а в рамках проекту «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», який реалізується ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини та Diakonie Katastrophenhilfe відбулася низка важливих подій.

5 серпня 2018 року у Харкові розпочався цикл консультацій «Як підвищити свою цінність на ринку праці і знайти улюблену роботу». Під час першої зустрічі учасники змогли визначити власні пріоритети щодо пошуку роботи, зрозуміти свої сильні сторони – свої унікальні навички, на які варто звертати увагу під час пошуку роботи. Отримали навички спілкування з роботодавцями та іншу корисну інформацію, яка стане в нагоді у працевлаштуванні. Окрім консультацій, учасники мали змогу відвідати презентацію «Можливості для ВПО з набуття/розвитку нових професійних навичок задля підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці», яка проходила на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості до якої долучилася також Харківська обласна служба зайнятості.

У місті Дніпро 5 серпня також відбулась консультація з працевлаштування на тему «Можливості для ВПО з набуття/розвитку нових професійних навичок задля підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці». Під час цієї зустрічі ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» отримав багать питань від учасників щодо можливостей Фонду у організації навчання, яке Фонд проводить у рамках компоненту розвитку. В основному питання стосувалися тем: які професії та курси можна розглядати, як правильно написати мотиваційний лист, як краще підійти до вибору курсу, на що зробити акцент тощо.

6-7 серпня 2018 року такі ж заходи відбулись у Донецькій області, а саме у смт. Мангуш та с. Нікольське. Слід зазначити, що серед професій, які найбільше цікавлять ВПО-учасників зустрічей - бухгалтер, спеціаліст з манікюру/педикюру, перукар, косметолог.

Загалом у зустрічах-презентаціях взяли участь більше 100 осіб.