Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» на запрошення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АР Крим долучилися до проведення двох творчих лабораторій ІІ Республіканського форуму класних керівників.

Форум на тему «Вчитель – учень – батьки: педагогіка гармонізації відносин» пройшов 31 жовтня 2013 р. в м. Сімферополі для класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів Криму, представників батьківської громади, спеціалістів міських, районних органів управління освіти, які курують виховну роботу, представників структур, зацікавлених в роботі з дітьми та підлітками.

Програма форуму передбачала проведення 15-ти творчих лабораторій по різним напрямкам виховної роботи та пленарне засідання – відкритий діалог. Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» презентували програму виховної роботи з дітьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з питань попередження торгівлі людьми та розроблені сценарії проведення просвітницьких занять з батьками «Слова ранять» з питань попередження емоційного насильства над дітьми.