2-3 листопада 2011 р. у м. Івано-Франківську відбулась підсумкова обласна конференція проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що була організована Українським фондом «Благополуччя дітей».

Освітяни, фахівці центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, представники органів юстиції, журналісти та інші фахівці мали змогу ознайомитися з досвідом впровадження проекту та його результатами. Зокрема була представлена програма виховних заходів для дітей «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», що була розроблена фахівціями Українського фонду «Благополуччя дітей» та запроваджена в пілотних навчальних закладах. Представники шкіл, залучених до роботи проекту, презентували також ініціативи своїх закладів щодо попередження торгівлі людьми, які були втілені в життя під час проекту.

Проект «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» впроваджується Міжнародною організацією з міграції у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.