news 11 09

В зв’язку із запуском нового проекту, спрямованого на попередження соціально небезпечних захворювань, який буде впроваджуватись Українським фондом «Благополуччя дітей» за підтримки міжнародної організації «Bread for the World», співробітники фонду прийняли участь у консультаціях, організованих «Bread for the World» у Берліні. 23 громадські організації з країн Східної Європи були запрошені на захід. Питання, які розглядалися, стосувалися системи моніторингу результатів проектів, фінансового менеджменту, фандрейзингу та стратегічного планування. Учасники консультацій також обговорювали нові світові та національні тенденції, що впливають на роботу НДО, знайомились з німецьким досвідом роботи з людьми з обмеженими можливостями, з безпритульними та з людьми хворими на СНІД.

Крім того, представники організацій, які працюють у сфері попередження ВІЛ/СНІД, брали участь в одноденному тренінгу, де були представлені новітні підходи у профілактиці розповсюдження вірусу.

Такі заходи «Bread for the World» проводить час від часу з метою зміцнення потенціалу НДО, з якими співпрацює тривалий час. «Ми зацікавлені у співпраці з розвиненими та стабільними професійними недержавними організаціями» - відмітила Сюзанна Мюллер, координатор програм «Bread for the World».