Український фонд «Благополуччя дітей» продовжує свою діяльність у напрямку попередження сексуального насильства над дітьми і протягом 2016/2017 навчального року планує провести низку заходів з цього питання.
Вже 25-26 серпня 2016 р. Фонд організовує семінар-тренінг для освітян та фахівців соціальної сфери, під час якого планує представити новий посібник для його подальшої апробації.
Ця розробка є логічним продовженням вже виданого Українським фондом «Благополуччя дітей» посібника «Навчіть дитину захищатися» для роботи з дітьми у садочках та початковій школі, який був представлений під час вебінару Міністерства освіти і науки України у березні поточного року.
В рамках серпневого семінару учасники матимуть змогу ознайомитись із феноменом безпеки особистості як психолого-педагогічної екосистеми. До їхньої уваги детальний розгляд інтерактивних ігор для підлітків віком 10 - 13 років та 14 - 18 років. На думку авторів-розробників формування правил безпечної поведінки дозволить дитині уникнути в майбутньому ризикованих ситуацій, пов'язаних із сексуальним насильством та сексуальною експлуатацією.
Ознайомитися з орієнтовною програмою заходу можна тут.
Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує до співпраці практичних психологів, соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалістів центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, представників громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері попередження насильства над дітьми, для апробації розроблених матеріалів.
Співпраця передбачає:
• участь у семінарі-тренінгу 25-26 серпня 2016 р.;
• проведення занять з підлітками за презентованими матеріалами;
• надання зворотного зв'язку у вигляді заповненої анкети;
• участь у робочій зустрічі з обговоренням результатів апробації (дату буде визначено).
За результатами апробації програми Український фонд «Благополуччя дітей» планує доопрацювати матеріали для їх подальшого представлення на комісію Міністерства освіти і науки України щодо надання грифу.
Участь у семінарі-тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників харчуванням під час заходу, проживанням (1 доба у двомісному номері готелю) та відшкодовують витрати на проїзд до/з Києва (автобусом чи поїздом у вагонах купе/ІІ класу) за умови наявності квитків.
Кількість місць є обмеженою. Для участі у заході необхідно надіслати заповнену Заявку на електронну адресу maliyenko@ccf.kiev.ua до 19 серпня 2016 р. включно або заповнити її он-лайн за посиланням https://goo.gl/forms/J75h7sTZ155WJDrh2.
Реєстрація заявок триватиме до моменту набору групи учасників (20 осіб), але не пізніше 19.08.2016 р.
Зареєстровані учасники отримають письмове підтвердження та інформацію про організаційні деталі заходу.
У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до контактної особи Малієнко Юлії за телефонами (044) 537-20-16, 050-463-00-30 або на адресу ел. пошти maliyenko@ccf.kiev.ua.

Захід організовано в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у Східній та Центральній Європі», що впроваджує ВБО Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Empowering Children Foundation (Польща) за фінансової підтримки OAK Foundation.