news 23 12

20 грудня 2010 року в Великому конференц-залі Національної академії наук України відбулася Церемонія нагородження Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна». Одним із лауреатом премії став Український фонд «Благополуччя дітей», який було нагороджено стелою «Щаслива родина» за подання Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Міжнародний академічний рейтинг "Золота фортуна» проводиться з 1993 року. Засновниками виступають Національна академія наук і Кабінет міністрів України. До складу президії Рейтингу входять керівники Національних та Королівських академій наук 29 країн світу (Великобританії, Італії, Китаю, Україна та ін. ), Який очолює президент НАН України Борис Патон. Тісна співпраця з науковими структурами багатьох країн сприяє об'єктивності оцінки результатів «Золотої Фортуни».

Головне завдання Рейтингу - пропаганда видатних досягнень науково-технічного прогресу, державних діячів, політиків, вчених, представників силових структур, духовенства, а також установ, організацій та провідних підприємств усіх галузей промисловості країн-учасниць Рейтингу.