news 01 09З вересня 2016 р. Міністерство освіти і науки України, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Український фонд «Благополуччя дітей» продовжать співпрацю у реалізації проекту «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти» за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.
В рамках проекту заплановано проведення навчальних заходів та робочих зустрічей з метою обміном досвідом для методистів інститутів післядипломної освіти, центрів професійно-технічної освіти, керівників методичних об'єднань класних керівників щодо підготовки педагогів до впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 7 - 11 класів з питань попередження торгівлі людьми.
Впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» передбачено завданнями і заходами з виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року (п. 2.7, 2.9) та відповідно включене до плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо запобігання торгівлі людьми до 2020 року (наказ № 405 від 8 квітня 2016). Крім того матеріали програми рекомендовані листом Інституту модернізації змісту освіти від 25.07.2016 № 2.1/10-1828, що містить методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.
Відбір інститутів до участі у проекті відбуватиметься на основі конкурсу листів-заявок. Оголошення конкурсу заплановано на першу декаду вересня 2016 р.
Минулого навчального року цей проект був реалізований у Дніпропетровській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях. Його результати були представлені під час семінару у червні.