news 04.02.19На сьогодні в області функціонує 19 інтернатних закладів, де перебуває 2575 дітей, 94,4% з них мають батьків, які не позбавлені батьківських прав. Очікується, що реалізація проекту дозволить зменшити потребу в інтернатних закладах, оскільки ця форма виховання не є вигідною для дитини. Зокрема заплановано розробити плани трансформації не менше шести інтернатних закладів та допомогти сім’ям у складних життєвих обставинах, що дозволить понад 500 дітям повернутися у свої родини або бути влаштованими у сімейні форми виховання.

Проект буде впроваджуватися протягом 2019-20 років на замовлення Мінсоцполітики консорціумом у складі Oxford Policy Management Limited (Велика Британія), Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» Україна, COC Кіндердорф Інтернешнл та Українського фонду «Благополуччя дітей» за фінансування Світового банку.

Керівник групи експертів Володимир Кузьмінський так розповів про роль Консультанта: «Ми допоможемо забезпечити поінформовані та зважені рішення у процесі реформування інтернатних закладів, які відповідають найкращим інтересам дітей».

У найближчі два місяці експерти від нашого фонду аналізуватимуть особові справи в шести пілотних інтернатних закладах – вони збиратимуть відомості про дітей та їхні сім’ї для інтерактивної бази даних, яка створюється у рамках проекту.