Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у круглому столі, який був організований Міністерством освіти і науки України. Захід мав на меті вироблення спільних дій зацікавлених центральних органів виконавчої влади громадських та міжнародних організацій щодо профілактики жорстокості та насильства у дитячому середовищі.

До участі у круглому столі були запрошені Голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, представники Міністерства України у справах сім‘ї, молоді та спорту, Міністерства внутрішніх справ України, Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи, Інституту проблем виховання, міжнародних та громадських організацій.

Учасники заходу звертали увагу на актуальність та поширеність проблеми насильства та жорстокості в шкільному середовищі, обговорювали методи та інструменти профілактики виникнення жорстокості серед дітей, потреби вчителів і дітей у вирішенні проблеми насильства та шляхи її подолання.