news 25.06.1821 – 23 червня 2018 р. у Києві Український фонд «Благополуччя дітей» організував семінар-практикум із психологом Фундації «Даємо дітям силу» (Польща). Пані Магдалена Завадська ділилася власним практичним досвідом роботи з випадками сексуального насильства над дітьми.

25 фахівців з центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, навчальних закладів та установ, громадських організацій знайомилися з інструментами діагностики випадків сексуального насильства над дітьми, розглядали характеристики кривдників та особливості роботи з тим із батьків, «який не кривдить».

Учасники заходу високо оцінили його якість: «Повністю отримала задоволення від методології викладання, атмосфери заходу, фаховості тренера, матеріалів… Багато практичного досвіду у доступній формі. Зрозуміла своє місце у системі превенції щодо дітей»; «Враження просто переповнюють. Виникло бажання запропонувати знімати на відео такі семінари. Для того, щоб можна було передивлятися його».

Подібні заходи Український фонд «Благополуччя дітей» проводить вже понад 10 років задля підвищення професійної компетентності фахівців, які працюють з дітьми, та формування нетерпимого ставлення до будь-яких форм насильства над дітьми.

Захід організовано в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи – комплексний підхід», що впроваджує Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки OAK Foundation.