news 13.062 червня 2017 р. у Києві на запрошення Українського фонду «Благополуччя дітей» представник партнерської польської Фундації «Даємо дітям силу» пані Марта Войтас провела семінар-практикум з попередження комерційної сексуальної експлуатації дітей.До участі у заході долучилися 25 фахівців з центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, вищих навчальних закладів, методичних центрів, громадських організацій. Програма заходу включала міні-лекції, обговорення, роботу в міні-групах, тести, перегляд фільмів з наступних питань:

  • ризикована сексуальна поведінка дітей онлайн та офлайн;
  • комерційна сексуальна експлуатація дітей: аналіз проблеми;
  • досвід проведення інформаційних кампаній та практичних занять з дітьми 13-18 років з попередження ризикованої сексуальної поведінки.

«Дуже вдячна всім організаторам семінару. Була можливість не просто отримати готовий інструмент для роботи, а й проаналізувати його складові, поділитися досвідом з колегами, познайомитись із досвідом роботи закордонних колег», - поділилася враженнями учасниця заходу. Після участі у семінарі фахівці планують поширювати отримані знання серед фахівців у своїх регіонах та використовувати презентовані сценарії занять у роботі з підлітками. Захід організовано в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи – комплексний підхід», що впроваджує Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки OAK Foundation.