В рамках проекту «Посилення ролі громадськості у розв’язанні місцевих соціальних питань» з 18 по 19 квітня 2013 року в м. Києві відбувся тренінг з питань комунікацій та інформування про діяльність проектів, що фінансуються Євросоюзом «PR та комунікація: розкажи усім про свій успіх».

Цей тренінг було проведено для представників громадських організацій та органів місцевої влади, які реалізовували локальні соціальні проекти в рамках грантової програми «Участь громадськості у розв’язанні соціальних питань на місцевому рівні».

Дводенний захід включав наступні теми: формулювання ключових повідомлень; планування комунікаційної стратегії; навички ефективних комунікацій; особливості роботи зі ЗМІ. Разом із теоретичною інформацією учасники мали нагоди презентувати результати власних проектів та відпрацювати стратегії поширення досягнутих результатів.

Тренер: Анастасія Гринько, Доктор філософії в галузі масових комунікаціях (Ph.D. in Mass Communication, Autonomous university of Barcelonа), медіа-тренер і консультант.