Одним з найпоширеніших видів насильства над дітьми фахівці вважають психологічне (емоційне) насильство, окремо виділяючи словесні образи по відношенню до дітей як постійне джерело психологічних травм. Як часто батьки знижують самооцінку дитини простими словами: «дурна», «телепень», «нездара»… Поступово такі слова роз’їдають душу дитини, вона починає про себе думати: «Я поганий», «Я нерозумна», «Я нікому не можу подобатись».

В рамках кампанії «Слова ранять на все життя», направленої на попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми та популяризації відповідального батьківства і ненасильницьких методів виховання, Український фонд «Благополуччя дітей» проводить тренінг для фахівців, які працюють за батьками.

Під час заходу учасники розглянуть наступні питання:

  • емоційне насильство та його наслідки;
  • попередження насильства над дитиною через роботу з батьками: правила та методи роботи;
  • представлення сценаріїв занять з батьками «Слова ранять», розроблених психологами організації Fundacja Dzieci Niczyje (Варшава, Польща).


Тренінг проводитиметься 6 червня 2013 р. у м. Києві.

Початок роботи: о 10.00; завершення роботи: о 18.00.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники будуть забезпечені методичними та інформаційними матеріалами для проведення занять з батьками.

У разі зацікавленості взяти участь у заході, необхідно заповнити анкету-заявку, що додається, та надіслати її факсом (044) 537-20-16 або електронною поштою на адресу [email protected] до 3 червня 2013 р.

Кількість учасників є обмеженою (25 осіб), тому підтвердження участі від УФБД є обов’язковим.

Тренінг буде проведений в рамках проекту «Дитинство без насильства – покращення системи захисту дітей у Східній Європі» у партнерстві з Nobody’s Children Foundation (Польща) за фінансової підтримки OAK Foundation.

 

анкета учасника