27-29 травня в рамках реалізації Компоненту 1 Програми «Здоров’я матері та дитини» пройшов другий тренінг з підготовки спеціалістів для роботи у школах відповідального батьківства. 24 акушер-гінекологи та акушери та 4 психологи пройшли повний курс навчання, яке дасть змогу проводити бесіди та заняття з вагітними та членами їх сімей на якісно новому рівні.

Учасники були ознайомлені з основними принципами тренінгової роботи в контексті проведення «Шкіл відповідального батьківства», спеціалісти також мали змогу відпрацювати навички проведення тренінгових занять для вагітних та їх партнерів.

Були проведені майстер-класи з фітнесу для вагітних та застосування методів релаксації в роботі з вагітними жінками. Одна з сесій тренінгу за запитом учасників була присвячена пологам на стільчику, перевагам та особливостям прийняття таких пологів.

Тренінг проводили експерти Компоненту 1 Програми - Бабіч Т. Ю., доктор медичних наук, та Братусь І. В кандидат педагогічних наук, перинатальний психолог, Юрченко О. Ю., акушер-гінеколог, спеціаліст з фітнесу для вагітних.