news 12 07Протягом травня – липня 2013 р. Український фонд «Благополуччя дітей» провів семінари для фахівців Києва, Черкас та Сімферополя, які працюють з батьками у напрямку попередження насильства над дітьми.

Під час заходу учасникам були презентовані сценарії для проведення просвітницьких занять з батьками «Слова ранять», «Як будувати почуття власної вартості у дитини», «Слова мають силу», розроблені фахівцями партнерської організації Nobody’s Children Foundation (Польща).

Нагадуємо, що з березня по вересень 2013 р. Український фонд «Благополуччя дітей» проводить кампанію «Слова ранять на все життя» з метою попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми та популяризації відповідального батьківства і ненасильницьких методів виховання.

Кампанія «Слова ранять на все життя» проводиться в рамках проектів “Дитинство без насильства”, що фінансується OAK Foundation, та “Попередження емоційного насильства над дітьми в Україні”, що фінансується в рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи "Перетворення у Регіоні" - RITA, яку реалізує Фонд Освіта для демократії.