Протягом 18-22 листопада 2013 року Український фонд «Благополуччя дітей» у співпраці з MTV EXIT проводить Молодіжний Форум «MTV EXIT УКРАЇНА 2013». Метою форуму є підвищення спроможності лідерів молодіжних організацій до ефективної реалізації соціальних проектів у сфері популяризації безпечної міграції та профілактики торгівлі людьми у громадах.

Учасниками Форуму є представники 11 організацій – переможців конкурсу проектів.

В рамках роботи Форуму для учасників передбачено проведення майстер класів, а саме: «АРТ –технології в просвітницькій роботі», «Інноваційні методики роботи з аудиторією», «Відео для просвітницької діяльності» та ін. Крім того учасники матимуть змогу взяти участь у прем'єрному показі документального фільму виробництва MTV EXIT «Життя на продаж», заснованого на реальних подіях та фактах: життєвих історіях жертв сучасного рабства.

Учасники матимуть змогу не тільки отримати нову інформацію, знання, а й безпосередньо під час роботи Форуму відпрацювати практичні навички просвітницької роботи в рамках протидії торгівлі людьми. Інновацією даного молодіжного Форуму «MTV EXIT УКРАЇНА 2013» стане залучення учасників до програми іншого Форуму - делегатів дитячих прав «Ми прагнемо бути почутими» під гаслом «Залишайся в безпеці в сучасному світі!». Саме на цьому заході представники організацій-переможців матимуть змогу в інтерактивній формі познайомити делегатів з освітніми молодіжними проектами щодо запобігання торгівлі людьми в Україні, та разом напрацювати власний погляд щодо даної проблеми та оволодіти навичками безпечної поведінки та захисту власних прав у ситуаціях торгівлі людьми та безпечної міграції.

 

Програма форуму