Родини, які пройшли відбір і стали учасницями Ваучерної програми за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, протягом двох тижнів отримають електронні картки і зможуть скористатися допомогою.

Усього допомогу в першу хвилю отримуватимуть 4432 людини (1297 родин), із них 507 родин в Дніпропетровську та певних районах області, 201 - в Кривому Розі, 103 - в Першотравневому районі Донецької області та 486 у Харкові та області.

Нагадаємо, що протягом двох місяців команда проекту Поліпшення умов життя внутрішньо переміщених осіб і населення, яке зазнало наслідків конфлікту в Україні, у чотирьох регіонах проводила відбір найбільш вразливих родин, які впродовж п'яти місяців отримуватимуть допомогу Ваучерної програми. Відбір проходив у два етапи. Швидке інтерв'ювання пройшли 4,6 тисяч родин, із яких 2558 родин відвідали з глибинним опитуванням за місцем проживання.

Серед критеріїв вразливості, які комплексно вплинули на відбір, були наявність у родині дітей, людей із особливими потребами, вагітних, людей похилого віку, щомісячний бюджет родини тощо.

Наразі стартувала друга хвиля відбору родин, які отримають допомогу Ваучерної програми з липня.

Нагадуємо, що проект впроваджують Diakonie Katastrofenhilfe та Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансування German Federal Foreign Office.