news 21 0416-17 квітня 2015 р. у Дніпропетровську Український фонд «Благополуччя дітей» провів останню з трьох регіональну конференцію «Особливості виховної роботи з протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах», присвячену підсумкам проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад».
У заході взяли участь близько 100 представників з числа методистів, керівників методичних об‘єднань освітніх установ та закладів Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, та Херсонської областей.
Учасників конференції привітали Катерина Арданьян, старший спеціаліст програми з протидії торгівлі людьми Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Тетяна Цюман, голова Правління Українського фонду «Благополуччя дітей», Олексій Заріцький, методист Центру національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Лариса Лаврова, методист Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Під час пленарних засідань конференції освітяни ознайомились з останніми тенденціями у сфері протидії торгівлі людьми та інноваційними виховними програмами для роботи з дітьми з питань безпечної міграції та уникнення ризиків потрапляння у тенета торгівлі людьми. Учасники проекту з Донецької області Болотна Юлія Володимирівна, міський методичний кабінет м. Дзержинська, Рингач Олена Володимирівна, Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 67, Федорченко Світлана Вікторівна, Маріупольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ст. № 11 Донецької обласної ради, Маслова Олена Петрівна, Донецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат, ділилися своїм практичним досвідом роботи з педагогами та учнями за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
Другий день конференції був присвячений майстер-класам по проведенню занять з питань попередження насильства в сім‘ї за програмою «Без ляпасу», особливостям програми соціально-фінансової освіти підлітків, використання навчальних настільних ігор «Галопом по Європах» та «Рожеві окуляри», навчальних коміксів «Твоє життя - твій вибір», застосування електронного курсу «Торгівля людьми - сучасне рабство» та роботи з дітьми вимушених переселенців.
Захід організовано в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.
Конференція проводилася в рамках проекту та з метою реалізації плану заходів Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 350, відповідного наказу Міністерства освіти і науки України від 19.07.2012 № 827.

 

Презентації

Рингач О. -  Впровадження програми Маріуполь 

Болотна Ю.- Впровадження програми Дзержинск

Заріцький О. - Впровадження програми ОГБЖГП Донецька обл.

Федорченко С. - Впровадження програми в ынтернаті м. Маріуполь

Кладієва Г.- Центр-психології

Москвіна Н. - Впровадження проекту у Донецькій області

Москвіна Н.- Результати анкетування

Цюман Т. -Особливості програми виховних заходів

Маслова О. - Донецьк

Малієно Ю. - Інформація про проект

Майстер-класи