В рамках кампанії «Слова ранять на все життя» підготовлено аудіо-ролик для трансляції на радіо.

Ролик розроблений рекламною агенцією Publicis у Варшаві на замовлення недержавної організації Nobody’s Children Foundation для проведення кампанії з попередження психологічного насильства над дітьми у Польщі у минулому році.

В Україні аудіо-ролик був адаптований студією пост-продакшн New Mix (Київ) на безоплатній основі. Студія New Mix, що входить до групи компаній Atlantic Group, більше 18 років працює на ринку реклами та за довгий час роботи створила велику кількість аудіо і відео проектів.

З березня по вересень 2013 р. Український фонд «Благополуччя дітей» проводить кампанію «Слова ранять на все життя» з метою попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми та популяризації відповідального батьківства і ненасильницьких методів виховання.

Кампанія «Слова ранять на все життя» проводиться в рамках проектів “Дитинство без насильства”, що фінансується OAK Foundation, та “Попередження емоційного насильства над дітьми в Україні”, що фінансується в рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи "Перетворення у Регіоні" - RITA, яку реалізує Фонд Освіта для демократії.